Knihy od Alue

Je mi ctí a radostí pomáhat ve vydávání takových knižních skvostů jako jsou knihy vycházející spisovatelské hvězdy Alue K. Loskotové.

HORKÁ NOVINKA:
Právě vychází třetí kniha Alue: Anděl strážný, s podtitulem Ve spojení s duchovním vedením. Vychází právě teď, a od 12. 12. 2016 zahajujeme rozesílání.

svitani-400
Třetí kniha „Anděl strážný“ má podtitul Ve spojení s duchovním vedením. Je to podrobný průvodce kontaktem s andělskými bytostmi, konstruktivní silou Vesmíru, spirituálním vedením a intuicí. Učí čtenáře všemu, co potřebuje znát a praktikovat, aby měl v tomto ohledu co nejlepší výsledky.

Kniha poskytuje komplexní pohled na věc, jde od základu na kterém postupně staví a přidává. Propojuje jednotlivá témata do celku a doplňuje je skutečnými událostmi ze života autorky. Autentická, vysoce energetická kniha, která se opírá o zkušenosti z desetileté praxe, je doplněna o překrásné éterické ilustrace.

Ke knize „Anděl strážný“ natočila autorka video s autorským čtením z knihy, a tak můžete nahlédnout do části obsahu zde: na blogu autorky ZDE >>>

svitani-400
Druhá kniha „Svítání“ patří spíš do kategorie osobního rozvoje, sebepoznání. Vznikla na popud úspěšného internetového seriálu o sebelásce. Kniha přináší jeho podstatné rozšíření a obohacení o autentické příběhy z praxe.

Nakonec jsou to tři knihy v jedné, plné důležitých praktických osvědčených návodů. „Hledejte v sobě a poznáte štěstí“ je podtitul knihy, kterou můžete považovat za uceleného průvodce životním rozvojem. Poctivých 368 stran! Kniha je na skladě, prodej jej již zahájen.

Ke knize Svítání zhlédněte videoupoutávku na blogu autorky ZDE >>>

První reakce, recenze, názory od čtenářů najdete ZDE >>>

svet-za-oponou-400
První kniha „Svět za oponou“ by se dala zařadit mezi fantasy romány, kdyby… Kdyby to nebyly z velké části osobní prožitky autorky. Proto má kniha daleko větší cenu sdílené zkušenosti, a je navíc obohacena o cennou pasáž Zákonů Vesmíru, které jsou poutavě a vtipně včleněné do příběhu. Pohoda i napětí na 264 stranách.

Podtitul „Nahlédněte do říše zázraků“ napovídá, že je to poutavý a strhující příběh mladé dívky, která je vtažena do světa mezi nebem a zemí, světa andělů a různorodých elementárních bytostí.

Více – ukázky, trailer, reakce čtenářů… na blogu autorky ZDE >>>

Včechny tři tituly koupíte na webu autorky www.aluska.org

  1. Ivan napsal:

    Nikde som neobjavil objenávkový formulár a ani ceny oboch kníh a cenu za dobierku na Slovensko.

    • aloejegrunt napsal:

      Nechápu, formulář funguje. Možná, že v tom momentě byl chvíli vypadlý server fapi.cz, na kterém formulář běží…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.