Výklad karet – co se skrývá v podvědomí?

karty-200Uvědomujete si, že až z 90 % jednáme nevědomě vlivem našeho podvědomí? Je obrovskou výhodou své podvědomí, maskované rouškou ega, znát, jeho silné stránky i slabiny. S pochopením se můžete těšit na spokojenější život. Mějte se rádi.

Moje největší zkušenost a dnes i pevné přesvědčení je, že karty nelžou. Fakt mě karty nikdy nezklamaly. I když jejich „fungování“ je v příkrém rozporu s mým původně technickým vzděláním 🙂

Nejsem žádná vědma ani čarodějnice, nemá smysl mě zkoušet z věcí, které o sobě víte. Tady jde o podpovrchový pohled do našeho podvědomí. A to nejsou žádné čáry ani magie.

K tomu používám velmi praktické karty Osho Zen Tarot. Jsou srozumitelné a velmi blízké našemu životu, vztahovým problémům i vnitřnímu nastavení každého z nás.

Nahlédněte pod pokličku svého softwaru, svého nevědomého nastavení. Věřte, že poznání otvírá oči, a pomáhá k pochopení sebe sama, partnera, dětí, zdraví, práce, peněz…

Zkuste základní výklad a uvidíte víc. Jde o 4 samostatné výklady (ZÁKLAD, PRÁCE, VZTAHY, PENÍZE). Podrobný výklad má navíc 2 větší výklady (ZDRAVÍ a ÚKOL DUŠE).

Při výkladu kartet na dálku se na Vás naladím a tahám karty za Vás.
100% ZÁRUKA. V případě nespokojenosti vracím peníze zpět!

OBJEDNÁVÁM VÝKLAD KARET:

Platba on-line společnosti GoPay je rychlá a bezpečná. Záložní způsob je klasický převod zálohové faktury, kterou zasíláme jako přílohu e-mailu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.