Tip 1 – Jaro a podzim víc aloe

Základem je pít Aloe Vera GelAloe vera gel kvality Forever je ideální užívat celoročně. Ano, může se to. Je to tím, že aloe je zpracována bez slupek, tj. bez nadbytečného dráždivého aloinu, který je hlavně ve slupkách a v tenké vrstvě pod slupkou. To je jeden z těch podstatných rozdílů oproti výrobkům většiny jiných výrobců.

Ovšem na jaře a na podzim je čas na pravidelnou očistnou kúru, současně se využijí i další příznivé vlastnosti aloe – bohatou výživovou hodnotu a podpora imunity. Obě období souvisí s energeticky nejnáročnějším obdobím roku – zimou.  Odzkoušeno mám v tato období zvýšené dávky, což je cca 1 dl (max. 2 dl) denně, a to po dobu dvou až tří měsíců.

Konkrétní dávku si upravte podle vašeho denního rozpočtu. Je jasné, že to není zadarmo. Deci aloe vera gelu přijde na cca 70 Kč denně. A platí než nic, má smysl užívat alespoň 0,5 dl denně.

Denní dávku je ideální rozdělit do dvou částí: jednu ráno a druhou před spaním. Žádné násilí, žádná přísná pravidla. Později už sami vycítíte kdy a kolik.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.